SVANE KJØKKENET STAVANGER

HOS OSS FÅR DU
EN OPPLEVELSE
UTENOM DET VANLIGE

Stavanger

Gamle Forusvei 10A

4031 Stavanger

Åpningstider

Mandag og onsdag

KL 10.00 - 16.00

Tirsdag og torsdag

KL. 10.00 - 19.00

Fredag

Kl. 10.00 - 16.00

Lørdag

KL. 10.00 - 14.00

 

VI HJELPER DEG
MED Å FINNE DEN
OPTIMALE LØSNINGEN

 

Med utgangspunkt i deg og boligen din ønsker vi å designe et forslag til ditt neste kjøkken. Vi kommer gjerne på besøk for å kunne lage en mest mulig veltilpasset løsning.
Vi har kjøkken, bad og garderober i alle prisklasser - alle i den kjente og unike svanekvaliteten.

Anette Bø property=

Anette Bø

KJØKKENKONSULENT

T: 9300 1374

anette@svanestavanger.no

Hans Erik Bø property=

Hans Erik Bø

DAGLIG LEDER

T: 9701 2912

hanserik@svanestavanger.no

Ruth Gilje property=

Ruth Gilje

KJØKKEN- OG INTERIØRKONSULENT

T: 5298 7732

ruth@svanestavanger.no

Solbjørg Myrvang property=

Solbjørg Myrvang

KJØKKENKONSULENT

T: 9300 2032

sol@svanestavanger.no

Line Rage Grønnestad property=

Line Rage Grønnestad

KJØKKENKONSULENT

T: 917 58 854

line@svanestavanger.no

Ellen Rossland property=

Ellen Rossland

KJØKKENKONSULENT

T: 9285 9222

ELLEN@SVANESTAVANGER.NO

Ragnhild Helland property=

Ragnhild Helland

Kjøkkenkonsulent

T: 906 20 159

ragnhild@svanestavanger.no

Kristina Landro  property=

Kristina Landro

Kjøkkenkonsulent

T: 971 81 081

kristina@svanestavanger.no

 

Om Svane Kjøkkenet Stavanger

LA OSS INSPIRERE OG
GI RÅD TIL DEG I BUTIKKEN

Velkommen til
Svane Kjøkkenet Stavanger

Velkommen til et besøk hos Svane Kjøkkenet Stavanger finner du et bredt sortiment for enhver smak og lommebok. Bli inspirert av våre flotte kjøkken- og baderomsmiljøer fra kvalitetsleverandøren Svane Kjøkkenet. Vi leverer komplett inventar til alle rom i huset – kjøkken, bad, garderobe og oppholdsrom. Vi gir deg råd og veiledning gjennom hele prosessen fra din første inspirasjonstur til prosjektet ditt er ferdigstilt. Besøk vor nye butikk på Forus nå.

AVTAL ET MØTE
MED DESIGNTEAMET

AVTAL ET MØTE

INSPIRASJON
FRA VÅRE
KUNDER

SE ALLE KUNDEPROSJEKTER