SVANE KJØKKENET ALNABRU

Velkommen til
våre nye butikk
på Alnabru

Oslo, Alnabru

Smalvollveien 65

0667 Oslo

Åpningstider

Mandag - fredag

Kl. 10.00-18.00

lørdag

Kl. 10.00-16.00

søndag

Stengt

VI HJELPER DEG
MED Å FINNE DEN
OPTIMALE LØSNINGEN

 

Med utgangspunkt i deg og boligen din ønsker vi å designe et forslag til ditt neste kjøkken. Vi kommer gjerne på besøk for å kunne lage en mest mulig veltilpasset løsning.
Vi har kjøkken, bad og garderober i alle prisklasser - alle i den kjente og unike svanekvaliteten.

John Fadum  property=

John Fadum

Daglig leder

john@svanealnabru.no

Tone Helene Ferger property=

Tone Helene Ferger

Interiørdesigner

tone@svanealnabru.no

Tænnaz Hadian property=

Tænnaz Hadian

Interiørarkitekt

taennaz@svanealnabru.no

Kitty Andrea Rugsveen property=

Kitty Andrea Rugsveen

Interiørdesigner

kitty@svanealnabru.no

Kjersti Jørgensen property=

Kjersti Jørgensen

butikkmedarbeidere

kjersti@svanealnabru.no

Unni Fürst property=

Unni Fürst

butikkmedarbeidere

unni@svanealnabru.no

Inger Johnsen  property=

Inger Johnsen

gartner

Fredrik Solheim Fadum property=

Fredrik Solheim Fadum

Interiørdesigner

fredrik@svanealnabru.no

Velkommen til
Svane Kjøkkenet Alnabru

Velkommen til våre nye butikk på Alnabru. Vi tilbyr innovative løsninger innenfor kjøkken, bad og oppbevaring.
Svane Kjøkkenet – dansk design og kvalitet 

Udstillingskjøkkener i Alnabru

Se flere billeder
{{item.shopName}}

{{item.title}}

{{ item.currency }} {{item.price}}

INSPIRASJON
FRA VÅRE
KUNDER

SE ALLE KUNDEPROSJEKTER